Ebook

"Twoje słowa mocy"

Poznaj 325 słów, które działają na czytelników jak magnes…

Dla kogo?
Ten Ebook jest dla wszystkich osób poszukujących wsparcia i podpowiedzi w jaki sposób można udoskonalić pisanie tekstów, nagłówków wpisów, tytułów artykułów i tematów wiadomości e-mailowych. Jeśli jesteś bloggerem, przedsiębiorcą lub freelancerem znajdziesz tu cenne informacje, które wykorzystasz w praktyce.

Zawartość:
– 325 Słów Mocy
– 30 stron pdf
– 7 kategorii słów wzbudzających konkretne emocje
– Znajdziesz w tym Ebook’u słowa i frazy, które działają jak magnes.

Cena: 34 zł

cena regularna 49 zł

Czym są więc słowa mocy?

Słowa mocy to słowa używane przez setki, a może i tysiące copywriterów różnych portali do wywołania reakcji psychologicznej lub emocjonalnej u odbiorcy, czytelnika tekstu. Nazywa się je „słowami mocy”, ponieważ są one tak przekonujące, że ludzie po prostu nie mogą się oprzeć ich wpływowi za sprawą wywołanych emocji. Jeśli chcesz zatem podkreślić ważność kierowanego przez Ciebie komunikatu, wiesz już co zastosować.

Słowa mocy nie są przeznaczone tylko dla copywriterów. Mogą być używane przez każdego – komu zależy na zmotywowaniu ludzi do podjęcia określonej akcji na swojej stronie internetowej, w mediach społecznościowych, czy w wiadomościach e-mailowych.

Niezależnie od tego, czy chcesz zachęcić użytkowników do przeczytania wpisu na blogu, posta na Facebooku, zapisu do newslettera, czy kliknięcia przycisku „Kup teraz”, słowa mocy są najszybszym i najłatwiejszym sposobem zwiększenia współczynników konwersji.
Po ich zastosowaniu – wg badań – widać wzrost współczynników konwersji o prawie 13%. Wystarczy po prostu dodać kilka słów mocy.

Skorzystaj z tej specjalnej propozycji
I kup Ebooka już teraz

Cena: 34 zł

cena regularna 49 zł

POZNAJ AUTORA

Cześć, nazywam się Wioleta Malawska i cieszę się, że tu jesteś …

Na co dzień wspieram rozwój firm swoich klientów, współtworzę Agencję Kreatywną IPMEDIO, a także New Style Academy (Szkoła Stylistek).

Kilka lat temu chodziłam na liczne szkolenia, oglądałam webinary, na których przemawiały osoby zadowolone ze swych dobrze prosperujących biznesów. 
Bardzo chciałam tak samo cieszyć się ze swego przedsięwzięcia i co?Postanowiłam działać!  Chęci zamieniłam w czyny 🙂
A teraz, zebrałam wszystkie niezbędne działania wspierające promowanie swojej marki, które pomogą także Tobie…

– Może i Ty teraz masz marzenie o dobrze prosperującej firmie, ale nie wiesz, jak go zrealizować;
– Może budujesz biznes samodzielnie, ale masz już dosyć chaotycznych działań;
– Może wydaje Ci się, że zrobiłaś/eś już wszystko, a Twoja marka nadal pozostaje w cieniu…

Określając i wdrażając swoim klientom strategie rozwoju oraz promocji, doskonale wiem czego im brakuje… dlatego jestem pewna, że moja wiedza i doświadczenie pomoże także Tobie.